Business & life coach - Coach

Batina je iz raja izašla?

Batina je iz raja izašla?

Prije nekih stotinjak godina, kada sam bila prvi razred osnovne škole, sjećam se da nam je naš divni učitelj pričao kako su se u njegovo vrijeme djeca kažnjavala udaranjem batinom ili linijarom po prstima ruku. Nije bilo ni posebnog obrazloženja, ni posebnog razloga, kažnjavalo se prema slobodnoj volji učitelja.

Nakon toga, moj tata mi je pričao kako je u naselju gdje je on odrastao postojao policajac koji je u redovnoj ophodnji znao dobro našamarati sve koje zatekne u bezbrižnom druženju. Obrazloženje: „Za svaki slučaj, da im ne padne na pamet da nešto loše naprave“.

Hvala na interesu za naš sadržaj, registrirajte se za nastavak čitanja.

Što dobivate registracijom?

  • Neograničeno čitanje našeg sadržaja
  • Newslettere prema vašim interesima
  • Pozive na događaje u vašoj blizini