Coach

Recite svojoj Facebook i LinkedIn zajednici na koga ste ponosne: podržimo svoje kolegice i prijateljice, uz #behindyourambitions pohvalite njihove uspjehe

Recite svojoj Facebook i LinkedIn zajednici na koga ste ponosne: podržimo svoje kolegice i prijateljice, uz #behindyourambitions pohvalite njihove uspjehe

Korak po korak, stigli smo do kraja godine. Iako nas siječanj redovito podsjeća na to koliki nas period dijeli od sljedeće novogodišnje zabave, svakoga prosinca shvatimo da tih 12 mjeseci zaista prođe za čas. Ipak, u 365 dana svašta se može postići, što neke žene zaista ozbiljno shvate. Neke su stvarno iskoristile priliku i učinile ovu godinu vrijednom. Možda je vrijeme da im zbog toga uručimo malo virtualno priznanje?

Upravo to je poručila Branka Belamarić koja se trenutno nalazi u tvrtki Plinacro Ltd., u odjelu strateškog razvoja. Na svojem je LinkedIn profilu iskoristila priliku da se osvrne na prošlu godinu, prisjeti se svojih radova i postignuća te pohvali ljude na koje je ponosna.

Pridružite se da biste nastavili čitati.
Pattern

Postanite dio Women in Adria Networka

Pogodnosti za članice

  • Edukacije po povoljnijim uvjetima
  • Prioritetni pozivi na događaje
  • Umrežavanje i razmjena iskustava
  • Vidljivost kroz članke i autorske sadržaje
  • Mogućnost izlaganja pred ciljnom publikom
  • Promocija na društvenim mrežama
  • Pogodnosti partnera za karijeru i biznis