Federalni premijer Nermin Nikšić odgovorio je kritičarima koji su komentirali povećanje minimalne plaće sa 620 KM na 1000 KM. Poručio je da FBiH nije ‘banana država’ i istaknuo kako smatra da se dio negativnih reakcija može pripisati neinformiranosti, da dio predstavlja osvrt interesnih grupa koje ne žele vidjeti jaku radničku i srednju klasu, a dio je, kako je naveo, jednostavno zloba i ljubomora onih koji dok su bili u prilici nisu ništa učinili za radnike.
„Za Vijeće stranih investitora, koje inače jako uvažavam, imam vrlo kratku i jasnu poruku:
Hvala na interesu za naš sadržaj, registrirajte se za nastavak čitanja.