Biznis - Pravo i financije

Nikšić odgovorio kritičarima: ‘Nismo mi banana država’

Nikšić odgovorio kritičarima: ‘Nismo mi banana država’

Federalni premijer Nermin Nikšić odgovorio je kritičarima koji su komentirali povećanje minimalne plaće sa 620 KM na 1000 KM. Poručio je da FBiH nije ‘banana država’ i istaknuo kako smatra da se dio negativnih reakcija može pripisati neinformiranosti,  da dio predstavlja osvrt interesnih grupa koje ne žele vidjeti jaku radničku i srednju klasu, a dio je, kako je naveo, jednostavno zloba i ljubomora onih koji dok su bili u prilici nisu ništa učinili za radnike.

„Za Vijeće stranih investitora, koje inače jako uvažavam, imam vrlo kratku i jasnu poruku:

Hvala na interesu za naš sadržaj, registrirajte se za nastavak čitanja.

Što dobivate registracijom?

  • Neograničeno čitanje našeg sadržaja
  • Newslettere prema vašim interesima
  • Pozive na događaje u vašoj blizini