Sinoć je u prepunoj bašti knižare”Baybook” održana promocija prvijenca Saše Savića pod nazivom “Četvrta violina”.
Saša Savić je Sarajlija koji je prije rata bio jedan od kultnih voditelja na Omladinskom programu Radio Sarajeva, a danas je direktor američke marketinške agencije Mediacom, koji je u posljednjih 5 godina dva puta proglašen najboljim direktorom u oglašivačkoj industriji u USA.
Hvala na interesu za naš sadržaj, registrirajte se za nastavak čitanja.