Biznis - Marketing i prodaja

Zagrebački party bio je pravo finale naših ljetnih partya powered by Somersby!

Zagrebački party bio je pravo finale naših ljetnih partya powered by Somersby!

Sinoć je na terasi hotela Academia u Zagrebu održan naš šesti ljetni party powered by Somersby. Nakon Zadra, Splita, Opatije, Varaždina i Osijeka, došao je red i na druženje u Zagrebu.

Naše članice, gošće i partneri su uživali u druženju nakon dugo vremena uz fine zalogaje, Somersby i Hidru.

Gošće su imale prilike saznati više o Curaprox četkicama, novom španjolskom brendu kozmetike na našem tržištu- ISDIN i tehnološkom brendu Canyon.

Naš goodiebag je i ovaj put bio bogat zahvaljujući Citroenu, Curaproxu, Allergosanu, Piku Vrbovec, Argeti, Hidri, Bipi, Francku, ISDIN kozmetici, Anzotici, Essencia Adriji, Canyonu i Sana delikatesama.

Gošće su mogle osvojiti i bogate nagrade u tomobli od kojih je najpoželjniju, vikend s Citroenom C4 osvojila naša članica Matea Beranek.

Foto: Martina Cvek

Što dobivate besplatnom registracijom?

  • Neograničeno čitanje našeg sadržaja
  • Newslettere prema vašim interesima
  • Pozive na događaje u vašoj blizini