Na našem drugom Career online mentoringu pridružit će nam se Mirela Sučić Čevra, regionalna direktorica japanskog turoperatora Kuoni Tumlare.
Mirela je počela raditi još za vrijeme studiranja, a zbog svoje proaktivnosti i znanja talijanskog jezika počela je raditi kao prevoditeljica. Nekoliko je godina radila u talijanskoj turističkoj tvrtki, a na poziv i preporuku kolegice otišla je na razgovor u tvrtku Tumlare gdje radi već 14 godina.
Postala je najmlađi direktor u čitavoj grupaciji i bila je direktorica zagrebačkog predstavništva te je bila zadužena za operativu područja bivše Jugoslavije.
Career online mentoring je događaj namijenjen našim korporativnim članicama gdje u intimnom online okruženju mogu iskusne managerice pitati sve što ih muči i čuti iskustva i mišljenje ostalih.
[contact-form-7 id=”96072″ title=”10.2.2021: Career Online Mentoring s Mirelom Sučić Čevra”]
Foto: Privatna arhiva