Povodom Međunarodnog dana žena i djevojaka u nauci, koji se obilježava 11. februara, dr. sci. Emini Dervišević dodijeljena je Nagrada za izuzetna postignuća žena u nauci na Univerzitetu u Sarajevu.
Nagrada se dodjeljuje u skladu sa Pravilnikom o nagrađivanju akademskog i naučnoistraživačkog osoblja Univerziteta u Sarajevu na osnovu rezultata naučnog/umjetničkog rada.
Hvala na interesu za naš sadržaj, registrirajte se za nastavak čitanja.